Defilede ünlüler geçidi 

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapılarını açtı. Ünlülerin akın ettiği defilede ilginç görüntüler ortaya çıktı. 

Her yıl modaya ilgi duyanlar ve moda sektörünün yakından takip ettiği İstanbul Fashion Week bu yıl 10'ncu kez kapılarını açtı. Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul ilkbahar-yaz 2018 sezonunda 15 Eylül'e kadar Zorlu Center'da dört gün boyunca sürecek olan defilede, sunum ve şov İstanbul'da moda rüzgarları esecek.  

Nispet pozu 

 

Aslışah Alkoçlar'la Esat Yontunç yüzünden kavga eden Burcu Esmersoy, Özgür Mansur'un defilesindeydi.  Aslışah'la kavgalı olan Şeyma Subaşı'yla hiç ayrılmayan ünlü sunucu bir ara görüntülendiğini fark edince Şeyma'nın kulağına bir şey söyler gibi yaparak poz verdi. Bu anı yakalayanlar 'Aslışah'ı çıldırtmak için yapıyorlar' şeklinde yorum yaptı.  

Ay sonunda düğün olabilir 

 

Mesut Özil'le evlilik hazırlığı yapan Amine Gülşe de defiledeydi. Güzel oyuncu, “Mesut, İstanbul'a keşke gelse çok mutlu olurum ama imkansız. İlişkimiz güzel gidiyor. Bu ay sonunda sürprizler var” diyerek adeta düğün müjdesi verdi. 

Evli sevgili 
kayıplarda 

 

Yaz başında evli işadamı Uğur Akkuş'la görüntülenen Ebru Şallı da defileyi izleyen isimler Şallı, Akkuş'la ilişkinin devam edip etmediği sorulunca, “Bu konu hakkında  konuşmadım, konuşmayı da tercih etmiyorum” dedi.

Ünlü modacı Raşid Bağzıbağlı'nın defilesinde Tülin Şahin baş manken olarak podyuma çıktı. Koleksiyonunu, “Asi, güçlü ve eğlenceli kadın” olarak tanımlayan Bağzıbağlı, “Çok yorulduk ama emeklerimizin karşılığını aldık” diye konuştu.