• Bist 100
  119689
 • Dolar
  5,9589
 • Euro
  6,5555
 • Altın
  300,5850
İstanbul
8 / 14
0530 708 54 54
0530 708 54 54
14 Mayıs 2019 Salı 09:18:00 | Son Güncelleme: 14 Mayıs 2019 Salı 09:18:48

Çukur 66.yeni bölüm fragmanı izlendi mi? Show TV’de Çukur izle 65. son bölümde Aliço öldü mü?

Show TV'nin sevilen popüler dizisi Çukur 65. son bölüm izleyenler Çukur 66. yeni bölüm fragmanını merakla bekliyor.Çukur 65. son bölümü ile ekranlara geldi. Çukur dizisi 2. sezon 32. bölümünde; Cumali ve Yamaç’ın tartışarak gerilimi yükselttiği anlarda Yücel, Koçovalılara karşı Azer’le iş birliği yapıyor. Çukur'da Koçovalı Mahallesi'nde gelişmeler hız kazandı. Sevilen dizi Çukur izleyicisini son bölüme ekran başına kilitledi. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çukur’da bu hafta Cumali ve Yamaç’ın tartışarak gerilimi yükselttiği tanıtımda Yücel, Koçovalılara karşı Azer’le iş birliği yapmak istiyor. Azer ve Yamaç’ın bir futbol maçında karşı karşıya geldiği görülürken, Yamaç’ın Sen bizim düşmanımız değilsin ama düşmanımız olmak istiyorsan birimizden biri kanar. Çukur izleyicisi son bölümde neler olduğunu araştırıyor. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar

Çukur 66.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Çukur izleyicisi son 65.bölümde şok olacak. Sevilen dizi Çukur’da bu hafta yer yerinden oynuyor.  İzleyiciler son bölümde yaşananlarla birlikte Çukur yeni bölüm fragmanını da merak ediyor. Ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alan Çukur izleyicisini son bölümde mest etti. Çukur 65 son bölüm izleyenler Çukur 66. yeni bölüm fragmanını merakla bekliyor. Sezon finaline çok az bir zaman kalan Çukur dizisi gitgide heyecanlı olaylara sahne oluyor. Bu akşam Show TV'de yayınlanacak olan Çukur yeni bölümde İdris Koçovalı’nın, “Takip edin beni!” emriyle tüm Koçovalıların harekete geçtiği heyecan dolu tanıtımda Azer Timsah’tan, Yamaç ve Koçovalılar hakkında bilgi topluyor. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

 

ÇUKUR 66.YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Çukur 66.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanınca haberimize eklenecektir.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ 

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 64. BÖLÜM ÖZETİ…

İdris ve Meliha Yüzüklü’nün aslında Yücel olduğunu öğreniyor. Yücel, Savaş ve adamlarını Salih’in mekanında öldürtür. Amacı Koçovalılar’ın karşısına yeni bir düşman çıkarmaktır. Cumali Nejat’ın peşine düşer. Nejat’ın ailesini acımasızca yok eden Cumali sonunda Nejat’ın kafasına silahı dayar ve ona Yücel’in nerede olduğunu sorar.

 

YÜCEL’DEN ALİÇO’YA TEKLİF!

Aliço, Yücel’in verdiği adrese gider. Yücel Aliço’nun çok iyi bir insan olduğunu söyleyerek “Onlarla ne işin var” der. Yücel başkalarının sevdiklerini yok ettiğini söyleyerek, her şey bittiğinde Koçovalılar da yok olacak. Ama sen iyi bir adamsın. Sen de onlarla birlikte yok olma, benimle gel” der.

 

YAMAÇ İMDADA YETİŞİYOR

Yücel’in tüm ısrarları karşısında Aliço onunla gelmeyeceğini söyler. Yücel, sonunda Aliço’yu Koçovalılara bırakmayacağını söyleyerek Aliço’ya silahını doğrultur. Aliço çok korkmuştur. Bu sırada Yamaç ortaya çıkarak silahını ateşler ve Yücel’i kolundan vurur. Ne olduğunu şaşıran Yücel son bir hamle ile Yamaç’a ateş etmeye çalışır ancak Yamaç silahını peş peşe ateşler. Yücel yere yığılır. Aliço Yamaç’ı görünce çok sevinir. Ancak herkes Yücel’in öldüğünü sanırken o gözlerini açar.

 

YÜCEL BU KEZ ALİÇO’YU VURUYOR

Silahını yerden alan Yücel namluyu Aliço’ya doğru çevirir. Aliço Yücel’in ölmediğini görünce şoke olur. Yamaç’a “Ölmemiş, ölmemiş geliyorum” diye bağırır. Yamaç Aliço’nun yanına gelmek için bulunduğu binaya atlayacak olmasından dolayı buna şiddetle karşı çıkar. Yapma diye bağırmasına rağmen Aliço, Yamaç’ın olduğu binaya doğru atlar. Binaya elleriyle asılı halde kalan Aliço’ya Yamaç yardım eder. Fakat Yücel silahını Aliço’ya çevirmiştir. Yücel, “Gözlerini Yamaç’tan ayırma” diyerek silahını ateşlerken Yamaç “yapma” diye haykırır.

Yamaç tekrar ateş etmek üzere silahını doğrultan Yücel’e onu değil beni öldür der ancak Yücel “Kuralı biliyorsun ” der ancak bu sırada Cumali Yücel’e ateş eder. Yücel kaçmaya çalışırken Cumali arkasından tekrar ateş eder. Yücel yere yığılır. Bu sırada Yamaç Aliço’yu daha fazla tutamayacağını anlar. Cumali’ye yardıma gelmesini söyler. Cumali Aliço’nun yaptığı gibi Yamaç’ın olduğu binaya atlar ve ikisi birden son bir gayretle Aliço’yu kurtarır.

 

REMZİ ÇELİK YELEK SAYESİNDE KURTULUYOR

Fakat Yücel yine kurtulmuştur. Arabasıyla kaçar. Yamaç ve Cumali Aliço’yu hastaneye kaldırırlar. Yücel, Remzi’nin yanına gelir. Yücel üzerine giydiği çelik yelek sayesinde kurtulmuştur. Ancak Yücel’in kaburgalarında çatlak vardır. Remzi hastaneye gitmesi gerektiğini söyler ancak Yücel karşı çıkar. Remzi’den tanıdığı birileri varsa çağırmasını ister.

 

EMMİ YENİ DÜŞMANLARINI ANLATIYOR

Emmi kahveye gelir. Selim ve Salih’e öğrendikleriyle ilgili bilgi verir. Savaş’ın abisi olan Azer’in psikopat biri olduğunu anlatır. Salih, kapışacaklarını söylediğinde Emmi bunu yapmasının mümkün olmadığını Azer’in yedi sülalesi ve adamları ile birlikte İstanbul’a geldiğini söyler. Emmi ne yapacakları ile ilgili planını açıklar.

NEJAT: BİR HAİN DAHA VAR!

Cumali, Nejat’ı tuttukları yere gelir. Metin ve Kemal’i babasının yanına yollar. Daha sonra Nejat’ın yanına gider. Nejat’a Yücel’in yeniden kaçtığını ve nereye gitmiş olabileceğini sorar. Nejat olumsuz anlamda başını sallar. Cumali “madem bilmiyorsun işime yaramazsın” diyerek silahını çıkarır. Nejat Yücel’in yerini bilmediğini ama bir hainin daha olduğunu itiraf ediyor. Cumali kim olduğunu sorunca “Uluç Reis” der. Cumali şoke olur.

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

ÇUKUR DİZİSİ KONUSU

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Senaryosunu Gökhan Horzum, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstleniyor.

 

ÇUKUR DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

ARAS BULUT İYNEMLİ

Aras Bulut İynemli, 25 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Yeşim adında ablası ve Orcun adında abisi vardır. Abisi tiyatrocu, ablası da ses sanatçısıdır. Babasının adı Cengiz, annesinin adı Sevtap’dır. Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde uçak mühendisliği okumaktayken oyunculuk yapmaya başladığından okulunu dondurdu. Patos reklamında da oynayan İynemli, başka bir reklam filminde İtalyan futbolcuyu canlandırırken yönetmen Zeynep Günay’ın dikkatini çekmiş, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin deneme çekimlerine çağrılmış ve deneme çekimlerinde başarılı olmuştur. Aras Bulut İynemli, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Mete Akarsu karakterini canlandırdı. Bu dizide senaryo gereği ilerleyen bölümlerde müzisyen olmuş ve İyi Düşün Taşın şarkısını coverlamış ve yeni şarkılar bestelemiştir. 2012 yılında çekimleri tamamlanan, 2013 Mart ayında Türkiye gösterime giren Mahmut ile Meryem filminin başrolüdür. Ancak filmde Aras Bulut İynemli’nin oyunculuğu birçok eleştirmen tarafından beğenilmemiştir. 2013 yılında Çağan Irmak tarafından keşfedilmiş ve Deniz Celiloğlu ile LGBT temalı “Tamam mıyız ?” adlı filmde başrol oynamıştır. Eleştirmenler tarafından canlandırdığı engelli İhsan karakteri ve oyunculuğu beğenilmiştir.

2013-2014 yılları arasında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Şehzade Bayezid olarak rol almıştır. Günümüzde Maral: En Güzel Hikâyem adlı dizide Hazal Kaya ile birlikte başrolü paylaşmaktadır. Bu dizide Sarp karakterini canlandırmaktadır.

Necip Memili kimdir?

27 Mayıs 1980 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Necip Memili, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Türkiye onu Hanımın Çiftliği Zaloğlu rolü ile tanıdı. Muhteşem Yüzyıl Kösem de Evliya Çelebi rolünü canlandırmıştır.

Başarılı oyuncu Memili, ‘Çukur’a katılmayı şu sözlerle özetledi: “Başladığı günden beri büyük beğeniyle izlenen, çok iyi oyuncu kadrosu ve ekibi olan bir diziye dahil olmak benim için hem çok keyifli hem de çok heyecan verici. Ay Yapım ile ‘Yaprak Dökümü’ ve ‘Şahsiyet’ten sonra birlikte çalıştığımız üçüncü proje olacak. Her zaman çalışmaktan keyif aldığım bir yapım şirketi ve tekrar yollarımızın kesişmesi, böyle bir projede bir arada olmak benim için hem keyif hem de gurur verici.”

Necip Memili yer aldığı projeler şu şekilde;

Yıl   Proje   Rol

2005   Beinci Boyut   Ali

2006   Selena   Deli

2007   Arka Sokaklar   Nevzat

2007   Hakkını Helal Et   Mahkum

2007   Bez Bebek   Selman

2007   Pusat   Taksici

2007-2008   Yaprak Dökümü   Serkan

2008   Gece Gündüz   Nuri

2009   Hanımın Çiftliği   Zaloğlu Ramazan

2010   Kukuriku – Kadın Krallığı

2010   Nene Hatun

2011   Firar   Fikret

2011   Ay Büyürken Uyuyamam   Fırıldak Necmi

2011   Sümela’nın Şifresi: Temel   Ali Kemal Sözer

2011   Lüks Otel

2012-2013   Dila Hanım   Azer Barazoğlu

2013   Moskova’nın Şifresi: Temel   Ali Kemal Sözer

2014   Ulan İstanbul   Doğan

2014   Sürgün İnek   İmam Ahmet

2015   Bedel   Vedat

2015   Guruldayan Kalpler   Yaşar

2015   Yok Artık!   Ahmet

2016   Kaçma Birader   Kadir

2016   Kehribar   Musa

2016   Muhteşem Yüzyıl Kösem   Evliya Çelebi

2017   Dolunay   Hakan

2018   Şahsiyet   Tolga

 

ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL

Erkan Kolçak Köstendil, 16 Ocak 1983 tarihinde Bursa’da doğmuştur. İlkokulu ve ortaokulu Bursa’da okudu. Bursa Atatürk Lisesi’nden mezun olduktan sonraİstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde okudu ve bitirdi.Tiyatroya Tuncay ÖzinelTiyatrosu’nda başladı. Çeşitli tiyatro oyunlarında, film ve dizilerde rol aldı. Orta metraj film olan “Torbacının Esrarı” adlı filmin senaryosunu yazdığı gibi çekimlerini de kendisi Amsterdam ve İstanbul’da tamamladı. Yazdığı, yönettiği ve oynadığı “Karşı Cinsle Tanışma Sanatı” adlı tiyatro oyunu Isparta “sanal cafe”de sahnelenmiştir.2014 yılında “Ulan İstanbul” dizisinde Karlos karakterini canlandırmaktadır. Erkan Kolçak Köstendil, 2014 yılında, başrollerinde Uğur Polat, Şebnem Bozoklu,Sevtap Özaltun, Kaan Yıldırım’ın oynadığı “Ulan İstanbul” adlı dizide oynamaktadır.