• Bist 100
  96.861
 • Dolar
  5,8342
 • Euro
  6,5580
 • Altın
  239,9801
İstanbul
11 / 19
0530 708 54 54
0530 708 54 54
16 Nisan 2019 09:11 | Salı

Çukur izle 62.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Çukur 61. son bölüm Show TV’de nefes kesti

Çukur dizisi 62. yeni bölüm fragmanı izlendi mi? Çukur 61. son bölüm izleyenlerde gözler Çukur 62. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Sena'nın ölümünün ardından Çukur'da yeni gelişmeler yaşandı! Reyting rekoru kıran dizi Çukur 61.bölümde Yamaç küllerinden doğuyor. Selim, Baykal'ın mezarda yatan kişi olmadığını öğreniyor ve İdris'e haber ediyor. Timsah, Yamaç'a meydan okuyor ve sevdiklerini koruyamamanın ne anlama geldiğini ona öğretmek istiyor. Son bölümde ise Remzi ve yanında bulunan adamı ile birlikte Meliha’nın evinin kapısını kırarak içeri girer. Meliha’ya onlarla birlikte gelmesini söyler. Selim ve Yamaç Sena’nın bulunabileceği bir yere gelirler. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

Çukur 62.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Her yeni bölümüyle olay yaratan Çukur izleyicisini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Çukur son 61.bölüm Yamaç ve Timsah karşı karşıya kalıyor. Show TV’nin en iddialı yapımlarından biri olan Çukur 61.bölümde Uluç’un, “Timsah ne seni dinler ne beni!” sözleriyle anlattığı Timsah’ın Çukur’a geldiği ve daha ilk dakikadan tehlikeli yüzünü gösterdiği tanıtımda Cumali’yle karşı karşıya geldiği görülüyor. Sevilen ve reyting rekoru kıran Çukur yeni bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananlar dikkat çekiyor. İşte Çukur yeni bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananlar…

 

ÇUKUR 62.YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Show TV ekranlarında pazartesi günü yayınlanan Çukur'da bu hafta aksiyon doruktaydı. Dizide geçen hafta Sena Koçovalı'nın ölmesi herkesi şaşırtmıştı.Çukur 62. yeni bölüm ilk sahnelerinde neler olacak hep birlikte bakalım.

 

ÇUKUR 61.BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Çukur’un yeni bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı. Uluç’un, “Timsah ne seni dinler ne beni!” sözleriyle anlattığı Timsah’ın Çukur’a geldiği ve daha ilk dakikadan tehlikeli yüzünü gösterdiği tanıtımda Cumali’yle karşı karşıya geldiği görülüyor.

 

YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ 

 

Timsah, “Sevgili Yamaç seni arıyorum. Mesajımı aldığında beni mutlaka ara!” sözleriyle yeni bir fırtınanın habercisi olurken, Yamaç’ın sinirli halleri dikkat çekiyor. “Sevdiklerini koruyamamak nasılmış sen de öğreneceksin!” sözlerinin yankılandığı tanıtımda öfkeden gözü dönen Yamaç’ın, Yüzüklü’nün izini bulmaya çalıştığı anlar heyecanı yükseltiyor.

 

 

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 60. BÖLÜM ÖZETİ…

Remzi ve yanında bulunan adamı ile birlikte Meliha’nın evinin kapısını kırarak içeri girer. Meliha’ya onlarla birlikte gelmesini söyler. Selim ve Yamaç Sena’nın bulunabileceği bir yere gelirler. Yamaç yerde Sena’nın telefonunu bulur. Yamaç Yücel’i arayarak Şile taraflarında bir adres vermesini ister.

 

SEDAT İDRİS’E KAFA TUTUYOR

Mahsun, dışarı çıkmak için kapıya yönelir. Sena’ya seslenir. Sena “gidiyor muyuz?” diye sorar. Mahsun dışarı çıkıp geleceğini onu beklemesini söyler. Çıktıktan sonra kapıyı dışarıdan kilitler. Sena Mahsun gittikten sonra evde araştırma yapar. Bu arada Remzi Meliha’yı Baykal’ın yanına getirir. Sedat kahveye gelerek İdris ile konuşur. Yamaç’ın onları harcamayı göze aldığını söyleyerek sözlerinin arkasında duracaklarını söyler. İdris sadede gel deyince, cebinden bir kutu çıkararak masanın üzerine koyar ve “Yamaç’a söyle gelsin beni bulsun” der ve çekip gider.

 

SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ 

MELİHA’YI ŞOKE EDEN FOTOĞRAF

İdris Sedat’ın bıraktığı kutuyu açınca değerli taşları görür. Emmi çok şaşırır. “Bunların nerden haberi oldu?” diye sorar. Damla değerli taşları depoya koyduklarını söylese de durum hiç de sandıkları gibi değildir. Baykal’ın odasında sehpanın üzerinde İdris ile yıllar önce çekilmiş fotoğrafını görür. Fotoğrafın onlarda ne işi olduğunu sorar. Baykal, Remzi’yi dışarı çıkarır.

 

YÜZÜKLÜ SENA’YA SİLAHINI DOĞRULTUYOR

Damla ve Cumali tersaneye gelirler. Değerli taşların olduğu depoyu gösterir. Deponun önünde adamlarının vurulmuş olduğunu görürler. İçeri girdiklerinde taşların yerinde olmadığını görürler. Bu arada Yamaç ve Selim Yücel’in tarif ettiği adrese varırlar. Sena hala evde araştırma yapmaktadır. Sonunda evden çıkmasına yarayacak anahtarı bulur. Selim ve Yamaç ellerinde silahla kapıya dayanırlar. Yamaç silahını kapıya çevirip ateşler. Silah sesini duyan Sena korkudan köşeye siner. Ancak gelen Yüzüklüdür. Silahını Sena’ya çevirir. Yamaç ve Selim ise evde kimseyi bulamazlar.

Sena’nın gözlerinden yaşlar boşalır. Yamaç Mahsun ile yüz yüze gelir. Bu yüzleşmede yumruklar konuşur. Ymaç Sena’nın nerede olduğunu sorar. Mahsun “Seninle değil oğlum benimle” der. Şiddetin dozu artmaya devam eder. Yamaç’ın arka arkaya attığı yumrukların ardından Mahsun yere yığılır. Mahsun yerdeki toz yığınını Yamaç’ın suratına fırlatır. Ardından “sakın peşimden gelme” diyerek arkasını dönüp gider.

YÜZÜKLÜ SENA’YI ÖLÜME TERK EDİYOR

Meliha Baykal ile konuştuktan sonra eve gitmek ister. Remzi, Sena’yı düşünerek hareket etmesi için onu uyarır. Bu sırada Yüzüklü Sena’yı sırtlayıp içi su dolu camdan bir kafesin içine koyar. Kafesin kapağını kapatıp çekip gider. Kafes sul dolmaya başladığında Sena uyanır. Nerede olduğunu anladığında yardım çığlıkları atmaya başlar.

 

SENA’NIN KORKUNÇ ÖLÜMÜ

Selim, Yamaç’ı telefonla arar ancak cevap alamaz. Bu sırada Yüzüklü, Baykal’ın arabalarından birinin içerisinde Remzi’ye Meliha’yı bırakması talimatını verir. Sena ümitsizce yardım istemektedir ancak sesini duyan yoktur. Tam o sırada Mahsun onu bulur. Sena’yı kapatıldığıkafesten kurtarmak için çareler arar. Aynı anda Mahsun’u takip eden Yamaç da oraya gelir. İçeri girdiğinde Mahsun’u vurur. Sena’nın durumunu görünce şoke olur. Camı kırmak için silahını ateşler ancak kurşular cama etki etmez. Yamaç umutsuzca kiidi açmaya çalışırken vakit iyice azalmıştır. Kafesin içi su dolmuştur.

 

Çukur Dizisinin Konusu

Çukur, İstanbul’un en belalı mahallelerinden birisidir. Koçova ailesi Çukur’un kontrolünü ele almıştır. Koçovalılar Çukur’u yönetirken bazı önemli kurallar koymuştur ve bu kuralların çiğnenmesine asla izin vermezler. Uyuşturucunun kesinlikle kullanılmayacak olması, Çukur’daki en önemli kuraldır. Çukur’da her şey sorunsuz ilerler ve kurallar uygulanırken yeni bir grup ortaya çıkar. Bu grubun amacı Çukur’un yönetimini ele almaktır. Çukur’u ele aldıklarında ilk yapacakları şey uyuşturucu yasağını delip geçmektir. Bu grup ortaya çıktıktan sonra Çukur’da düzen bozulur. Kavgalar, atışmalar, tartışmalar baş gösterir. Koçovalılar pes etmek üzereyken, Koçova ailesinin yıllar önce Çukur’dan çekip giden en küçük oğlu Yamaç, geri döner. Yamaç’ın geri gelmesiyle beraber Çukur yepyeni bir döneme girer. Başlarda Yamaç çukurda kabul edilmez. Bunun nedeni Yamaç’ın Koçovalıların hem kendilerine hem de Çukur’a ihanet ettiğini düşünmeleridir. Fakat Yamaç bu suçlamaları kabul etmez. Karşısına kendisine benzeyen Sena çıkar ve Yamaç hayatında ilk kez aşkı bulduğuna inanır. Yamaç ve Sena ortak bir hayat kurmaya çabalarken aralarına Çukur ve Yamaç’ın ailesi girer. Tüm bunlara rağmen mutlu olmaya çalışan iki genç ellerinden geleni yaparlar. Yamaç değişmeye ve yenilenmeye başlar. Sena ise onu daha iyi bir insan yapmak için elinden geleni yapar.

 • MAGAZİN
 • SPOR
 • YAŞAM
 • SANAT