• Bist 100
  103.407
 • Dolar
  5,4665
 • Euro
  6,2322
 • Altın
  230,1313
İstanbul
5 / 12
0530 708 54 54
0530 708 54 54
16 Mart 2019 09:50 | Cumartesi

Çarpışma 14. yeni bölüm yayın tarihi ne zaman? Show TV’de Çarpışma yeni bölüm neden yok, bitti mi?

Çarpışma 14. yeni bölüm ne zaman, bu akşam yok mu, neden yok? 14 Mart Show TV yayın akışına haberimizde yer verdik. Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çarpışma son bölümde izleyicisini şoke etmişti. Çarpışma yeni bölüm fragmanları yakında takip ediliyor. Show TV’nin yayın akışında bu akşam görünmeyen Çarpışma dizisi ne zaman, hangi gün yayınlanacak sorgulanmaya başladı. Çarpışma son bölümde; Adalı ve Zeynep'in flört halleri, Zeynep'in ilişkiye yeni bir anlam katma çabası ve muzip hareketleri dikkat çekti. Öte yandan Kadir Adalı'nın Cansız ile yüz yüze geldiği anlar heyecanı yükseltiyor. Peki Çarpışma yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çarpışma bu akşam neden yok? İşte sevilen dizi Çarpışma'nın yeni bölüm tarihi...

Çarpışma 14. yeni bölüm ne zaman, bu akşam yok mu sorularının yanıtları merak edilmeye başlandı. 14 Mart Show TV yayın akışına haberimizde değindik. Çarpışma yeni bölüm bu akşam neden yok sorusunun yanıtı belli oldu. Show TV’nin en iddialı dizisi Çarpışma bu akşam Show TV’nin yayın akışında görünmüyor. Çarpışma son bölüm izleyicisini ekrana kilitlemişti. Çarpışma 14.yeni bölümde yana yakıla Cansız'ı arayan Kadir, büyük bir oyunun tam ortasında kalıyor. Kendini Zarif diye tanıtan Cansız'a sorular yönelten Adalı, Zarif arkasını dönüp gidince silahını doğrultuyor. Peki Çarpışma bu akşam neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

 

ÇARPIŞMA BU AKŞAM YAYINLANACAK MI?

Perşembe günlerinin sevilen dizisi Çarpışma 14. yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olmayacak. Dizinin yeni bölümü 21 Mart Perşembe günü ekranlara gelecek.

 

14 MART SHOW TV YAYIN AKIŞI

 

6:00 Güldüy Güldüy Show Çocuk Tekrar

08:00 Kendine İyi Bak Yeni Bölüm

10:00 Yeni Gelin Tekrar

13:00 Gelin Evi Yeni Bölüm

15:00 Zahide Yetiş'le Canlı Yayında

18:45 Show Ana Haber Canlı

20:00 Güldür Güldür Show Tekrar

21:00 Cumhurbaşkanı ile Özel Canlı

23:15 Çarpışma Tekrar

01:45 Nöbet Tekrar

03:45 Gelin Evi Tekrar

05:00 Lezzet Akademisi Tekrar.

Çarpışma bu akşam (14 Mart Perşembe) Neden Yok?

Ekranların sevilen, ilgiyle takip edilen dizisi Çarpışma'nın yeni bölümü, 14 Mart Perşembe (bu akşam) günü yayınlanacak olan 'Cumhurbaşkanı Özel programı' sebebiyle 21 Mart Perşembe gününe ertelendi.

 

ÇARPIŞMA 14. BÖLÜM ÖZETİ

Kadir’in, Zarif sandığı Cansız’a silah doğrulttuğu heyecan dolu tanıtımda, Veli, Kadir’i bir an önce öldürmesi için Cansız’ı alttan alta dolduruyor. Kerem, tamirhanede bulduğu silah ve gördükleri karşısında şoke olurken, o anlarda gerilim de an be an yükseliyor.

 

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 13. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kadir annesi Asiye’nin yerini Zeynep’ten öğrendikten sonra onun oturduğu adrese gider. Kapıyı çalar. Kapıyı açan kişiye “burada siz mi oturuyorsunuz” der. Bu arada Asiye zil sesini duyduğu anda konuşulanları duyar ve kapıya doğru gider. Kapıyı açan kişi Kadir’e “Hayır yani evet buraday yaşıyorum ama ev sahibi ben değilim” cevabını verir.

 

ASİYE: OĞLUMU İÇERİ AL

Kadir ise, “Burda kim oturuyorsa onu çağırır mısınız?” der. Asiye endişelidir. Kapıyı açan kadın “Kim geldi diyeyim?” dediğinde Kadir, “Kadir Adalı” der. Kadın beklemesini söyleyince Kadir “Yusuf geldi deyin” der. Kadın emin olmak için “Kim geldi diyeyim” der. Kadir tekrar “Yusuf. Oğlu Yusuf geldi” der. Asiye bu sözleri duyduğunda çok heyecanlanır. Elleri titremeye başlamıştır. Kadın kapının arkasına gelen Asiye’ye bakar. Asiye, “Ben sana söylemiştim. Bir gün o kapı çalacak demiştim. Oğlumu içeri al” der. Asiye’nin yardımcısı olan kadın Kadir’i içeri davet eder.

 

AYLİN’DEN VELİ’YE ŞAŞIRTAN SORU

Bu arada Aylin ile birlikte bankta oturan Zeynep’in yanlarına Veli gelir. Aylin sevinçle Veli’ye sarılır. Aylin Veli’nin yüzüne baktığında ona iyi olup olmadığını sorar. Veli “İyiyim, merak etme” der. Aylin Veli’ye “Anne olmak ne demek biliyor musun” diye sorunca çok şaşırır. Aylin’e anne olmanın fedakar olmak olduğu cevabını verir. Zeynep, Aylin’in elinden tutarak Veli’nin yanından kalkıp giderler. Veli, Aylin’e el sallar ve ardından, “Sevdiklerinin mutlu olması için sevmediklerine katlanmaktır” der.

 

“BENİM ADIM KADİR, YUSUF DEĞİL”

Kadir içeri girer. Kafasında binlerce soru ile dalgın bir biçimde Asiye’nin gelmesini bekler. Arkasını döndüğünde Asiye’yi kapının yanında görür. Asiye, gözlerinde yaşlarla “oğlum” diye seslenir. Kadir’in de gözlerinde yaşlar belirir. Kadir’in kelimeleri birbirine karışır. Asiye’ye, “Sen, siz oğlunuzu hiç terk ettiniz mi?” diye sorar Asiye’nin yüreği paramparça olmuştur gözyaşlarına hakim olamaz. Ne diyeceğini bilemeyen Asiye’nin sessizliği Kadir’i derinden etkiler. Kadir evden ayrılmak için hamle yapınca, Asiye “Yusuf, oğlum gitme” der. Kadir ayrılınca Asiye peşinden gelir. Kadir’e Yusuf diyerek seslendiğinde ise “Kadir benim adım Kadir, Yusuf değil” der.

 

CEMRE’Yİ ŞOKE EDEN ÖLÜM!

Cemre, annesinin kendisini dünyaya getirirken öldüğüne dair sahte belge düzenleyen Dr. Kaan'ın evine gelir. Kapıyı çalar ancak cevap veren olmaz. Kapıyı tekrar vurduğunda kapı kendiliğinden açılır. Cemre, “Kaan Bey” diye seslenerek evden içeri girer. Cemre salona girdiğinde şoke olur. Çünkü Kaan kafasından vurulmuş şekilde kanepede yatmaktadır. Cemre, korku ve panik içinde evi terk ediyor. Bu sırada Selim, elinde susturucu takılmış silahla duvarın ardına gizlenmiştir.

 

ZEYNEP’TEN ASİYE’Yİ ŞAŞIRTAN İSTEK

Asiye Zeynep’e Cansız’ın iyi bir adam olmadığını ancak oğlunun babası olduğunu söyleyerek, “önünde sonunda ona gerçeği söyleyeceğim” dediği anda Zeynep, “söylemeyin” der. Asiye çok şaşırmıştır. Zeynep’e neden olduğunu sorar. Zeynep diyecek bir şey bulama ama aklında Veli’nin Kadir’in babası ile ilgili söylediği sözler vardır.