Bu şıklığa can feda

Can Feda filminin galasına başrol oyuncuları Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen'le, Kerem Bürsin'in sevgilisi Serenay Sarıkaya şıklığıyla damga vurdu.  

Başrollerini Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in paylaştığı “Can Feda” adlı film, bu hafta sonu sinemaseverlerle buluşacak. Yönetmenliğini Çağatay Tosun’un üstlendiği, senaryosunu Zafer Külünk’ün kaleme aldığı filmin galası önceki akşam gerçekleştirildi. Başrol oyuncuları Burak Özçivit ile Kerem Bürsin galaya, hayatı paylaştıkları ünlü isimlerle katıldılar. Fahriye Evcen ve Serenay Sarıkaya gecenin yıldızı olurken 2 ünlü oyuncu fanları tarafından sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu. 

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen gala  boyunca  ellerini bir an olsun ayırmadı. Evcen'in hatlarını ortaya seren siyah tulumu büyük beğeni topladı. 

'TÜRK ASKERİNİN VİCDANI KURŞUNDAN ÖNCE GELİR'

Burak Özçivit, “Filmin hikayesinde Türkiye'de ilk kez Kara Kuvvetleri ve Hava Kuvvetleri bir araya geldi. Bu filmi hazırlamak kolay olmadı. Hazırlıklar bir sene sürdü. Türk askerinin vicdanı kurşundan önce gelir. Amerikan filmleri yıllarca bize yaşamadıkları şeyi sattılar. Biz içimizde olan bir hikayeyi anlattık” dedi. 

'EĞİTİMLERDE BAYILDIM' 

Kerem Bürsin çekimlerden önce özel timden eğitim aldıklarını anlattı. Yakışıklı oyuncu “15 gün özel ders alarak eğitim gördük. Ben eğitimler süresince birkaç kez bayıldım. Askerimiz gerçekten çok ciddi eğitimler görüyor. Ben hava kuvvetlerinin eğitimini gördüm Burak’ da kara kuvvetlerinin. Askerimizin gördüğü eğitimi görmeden o hissi veremezdik” diye konuştu.