• Bist 100
  123556
 • Dolar
  5,9438
 • Euro
  6,5876
 • Altın
  295,2580
İstanbul
7 / 13
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
19 Nisan 2019 Cuma 09:52:00 | Son Güncelleme: 19 Nisan 2019 Cuma 09:52:28

Bir Zamanlar Çukurova 30.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu?

'Bir Zamanlar Çukurova 30.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu?' sorularının yanıtları merak ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümünde Demir Züleyha’ya iğne yaparlarken doktorları durdurur ve “Sakın!” der. Demir Züleyha’yı akıl hastanesinden çıkarır. Yılmaz Müjgan ile yakınlaşır. Hünkar ile Ali Rahmet yağmur yüzünden bir kulübeye sığınır. Hünkar Demir’e “Keşke zamanı geri alabilsem.” diyor. Demir ise Züleyha’ya “Benim canımı acıtmak istiyorsun değil mi? Sen Yılmaz’ın oğlu dedin diye, oğlumdan vazgeçeceğimi mi sanıyorsun?” diyor. Züleyha ise çıldırıyor ve “Ya senin oğlun değil! Sen de biliyorsun oğlun olmadığını!” diyor. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 30.Yeni Bölüm Fragmanı…

'Bir Zamanlar Çukurova 30.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu?' gibi soruların yanıtları tüm izleyicileri tarafından araştırılıyor.Bir Zamanlar Çukurova’nın 30. yeni bölüm fragmanını izleyiciler iple çekiyor. Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümünde de neler olacağı büyük merak konusu… Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümünde Demir Züleyha’yı akıl hastanesinden çıkarır.  Yılmaz Müjgan ile yakınlaşır. Hünkar ile Ali Rahmet yağmur yüzünden bir kulübeye sığınır. Hünkar Demir’e “Keşke zamanı geri alabilsem.” diyor. Demir ise Züleyha’ya “Benim canımı acıtmak istiyorsun değil mi? Sen Yılmaz’ın oğlu dedin diye, oğlumdan vazgeçeceğimi mi sanıyorsun?” diyor. Züleyha ise çıldırıyor ve “Ya senin oğlun değil! Sen de biliyorsun oğlun olmadığını!” diyor. Peki, “Bir Zamanlar Çukurova 30.Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Son 29.Bölümde Neler Oldu?” İşte detaylar…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 30. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?
ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın 30. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı gibi haberimize eklenecektir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 29. BÖLÜM ÖZETİ
Çukurova'da büyük karar zamanı! Demir Yaman, ataları gibi bu toprakları mı koruyacak, yoksa aşkı uğruna her şeyin dağılıp gitmesine müsaade mi edecek? Akıl hastanesinin koridorlarında çığlık çığlığa Züleyha'yı arayan Demir Yaman, "Çok kötü günler bekliyor bizi, keşke zamanı geri alabilsem" diyen annesi Hünkar'ı karşısına mı alacak? Gözü, aşkı Züleyha'dan başka bir şey görmeyen Demir, "Adnan senin oğlun değil" yakarışları karşısında ne yapacak? "Zaferinizin tadını çıkarın" diyen Züleyha, Hünkar'ı saf dışı bırakmak için neler planlıyor? Müjgan'ın güvenini geri kazanmayı başaran Yılmaz'ı kemiren soru işaretleri cevap bulacak mı? Züleyha'nın, Yılmaz'a her şeyi anlattığı mektubu ilk açan kim olacak? Tüm bunlar olurken Gaffur Seher'le daha da yakınlaşıyor. Öyle ki bu artık tehlikeli bir hal almaya başlıyor. Konakta olup biten her şeyden haberi olan Saniye, bu duruma nasıl tepki verecek? Fekeli'ye kimin ateş açtığı gerçeği yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Artık neredeyse düzenli olarak görüşmeye başlayan eski aşıklar Fekeli ve Hünkar'ın asıl çabası Çukurova'da huzuru sağlamaktı. Görüşmelerinin sıklaşması eski aşıkları nasıl bir yola doğru sürüklüyor?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ KONUSU
Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Çukurova’nın en büyük ailelerinden Aladağların hikâyesi anlatılacaktır. Hünkâr Aladağ kocası öldükten sonra çiftliği ve malları tek başına idare etmiştir. Hünkâr hanımın tek oğlu ise Demir’dir. Demir hâkimiyeti seven bir adamdır ve annesinden işleri devralmak ister; ancak tam bu sırada Demir Züleyha adında bir işçi kıza âşık olur. Züleyha’yı kadını yapmak isteyen Demir Züleyha’nın başka bir adama âşık âşık olduğunu öğrenir. Züleyha ve abisi Yılmaz işçi olarak geldikleri bu bölgede çalışmaya başlar; ancak onlar bir zalimden kaçıp gelmiş ve burada dikkat çekmemek için kardeşiz demişlerdir; aslında Züleyha abisi olarak tanıttığı Demir’e Demir’de Züleyha’ya ölümüne sevdalıdır. Demir Züleyha’yı elde etmek için zorlarken Yılmaz Demir’i öldürmek ve ondan kurtulmak ister ancak bunu başaramaz. Züleyha istemese de Hünkâr onu sevdiği adamı öldürtmekle tehdit eder ve Züleyha sevdiği adam yaşasın diye Demir ile evlenmeyi kabul eder.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA OYUNCULARI

VAHİDE GÖRDÜM PERÇİN (HÜNKÂR)
Vahide Gördüm Perçin 1965 İzmir doğumludur ve 53 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi mezunudur. Altan Gördüm ile boşanmış ancak yeniden evlenmiştir. Vahide Perçin 2003’te Bir İstanbul Masalı dizisinde Suzan Kozan karakteri ile ilk televizyon deneyimini yaşadı ve tanındı. Sonra ki yıllarda Adını Feriha Koydum dizisinde Zehra Yılmaz, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karakterini kısa bir süre canlandırmıştı. Asıl büyük çıkışı ilse 2016 yılında Anne dizisi ile yapmıştır.

Hünkâr güçlü bir kadındır. Kudretidir; meşhur Aladağ Çiftliği’nin sahibidir. Hünkâr ailesinin görkemli geçmişini ve biricik oğlunu korumak için kanatlarını açmıştır. Gücü ve vicdanı arasında zor kararlar alması gerekecektir. Oğlunun ve ailesinin itibarını korumak için sevenleri ayırmak zorunda kalacak. Oğlunu evlendirmek ve erkek torun sahibi olmak onun için çok önemlidir.

MURAT ÜNALMIŞ(BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DEMİR)
Murat Ünalmış 1981 Kayseri doğumludur ve 37 yaşındadır. 2011 de Birce Akalay ile evlenmiş ama kısa sürmüştür. Lise yıllarında profesyonel olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’nde basketbol oynamıştır.  Murat Ünalmış Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’ mezunudur sonra Akademi İstanbul’da oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak Deli Gönül Mehmet Kadir Hoca’ya Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Arif Ünlü’ye Seddülbahir 32 Saat dizisinde ise Mahmut Sabriye hayat vermiştir.

Demir Aladağ Çiftliği’nin sahibi Hünkâr’ın oğludur. Çiftliğin varisidir. Annesinin yardımcısıdır çiftlikte annesinden hakimiyetri almak ve kendi imparatorluğunu kurmak ister. Uçmayı çok seven Demir her şeye hâkim olmayı çok sever. Demir âşık olduğu kadını tutsak etmeyi göze almıştır. Züleyha’ya ilk görüşte âşık olur ve ona saplantılı şekilde bağlanır. 

UĞUR GÜNEŞ(BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YILMAZ)
Uğur Güneş Diriliş Ertuğrul dizisinin Ataşlı oğlanı Tuğtekindir; olmadı İsimsizler dizisinin Kaymakam Fatihidir. Son yıllarda başarısını ispatlamış aranan bir başroldür. 1987 Ankara doğumlu genç oyuncu sadece 31 yaşındadır.  Urfalıyam Ezelden dizisinde canlandırdığı Çetin karakteri ile ilk olarak tanınmıştır. Ankara Üniversitesi mezunudur başarılı bir öğrencilik dönemi geçirmiştir.
Yılmaz; Züleyha’ya delicesine aşık olan bir adamdır. Yılmaz sanayide çalışmaktadır. Bir ustasından başka kimsesi yoktur. Yılmaz sevdiği kadını korumak için Züleyha’nın namusuna göz diken adamı öldürür ve katil olur. Yılmaz ve Züleyha İstanbul’dan kaçar ve Adana’ya yerleşir. Adana’da Yamanların konağını amele olarak girerler ama Yılmaz kaçak olduğu için sözlüyüz diyememiştir kardeşi demiştir. Demir bey ise Züleyha ve Yılmaz aşkını fark etmiş ve onları ayırmak için elinden geleni yapmıştır. Yılmaz ve Demir Züleyha için büyük bir mücadeleye girişmiştir. 

HİLAL ALTINBİLEK(BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA ZÜLEYHA YAMAN)
Hilal Altınbilek Karagül dizisinde Özlem karakterine hayat vererek hayatımıza dahil olmuş güzel oyuncudur. Son olarak yine Avşar filmin çektiği Çocuklara Dokunma filminde rol almıştır. İdo Tatlıses ile bir aşk yaşamış ve uzun süre magazin gündemlerini meşgul etmiştir. 1991 yılında İzmir’de doğmuş ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Züleyha kimsesi olmayan Anne babası ölmüş güzel bir kızıdır. Züleyha’nın kumarbaz ve şerefsiz bir abisi vardır o da üvey abisidir. Züleyha kendisi gibi fakir olan Yılmaz’a tutulmuş ve ona güvenmiştir. Züleyha bir gün ya Yılmaz ölür ya da Demir ile evlenirsin tehdidi ile karşılaşır ve sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapsetmek zorunda kalır.