'Ben olamazsın' kavgası 

Burcu Esmersoy yüzünden araları açılan Aslışah Alkoçlar'la Şeyma Subaşı Instagram'da kapıştı. Aslışah, Acun'la evlenmeye hazırlanan eski kankasına, 'Ne yaparsan yap ben olamayacağını anlayamadın mı?' dedi. 

Instagram son günlerde adeta atışma yerine döndü. Aslışah Alkoçlar'la Şeyma Subaşı bu kez Instagram'da kapıştı. Daha önce Çeşme'de Burcu Esmersoy yüzünden karşı karşıya gelen ikili arasındaki gerilim Instagram'a sıçradı. Şeyma Subaşı Instory'de fotoğrafını 'İstanbul'daki işlerimi halledip St. Tropez'de bir evlenip devam edeceğim gezmelerime' notuyla paylaştı. 

'INSTAGRAMIMDA YAŞIYORSUN' 

Aslışah Alkoçlar ise çektiği kareyi 'Pişt stalker acaba şu an Instagramımda yaşayıp, uğraşmaya çalışmak yerine başka şeylere yoğun olman gerekmiyor mu? Ne yaparsan yap ben olamayacağını anlayamadın mı? Sevgiler...” mesajıyla yayınladı. 

 Esat Yontunç'la ilişki yaşayan Burcu Esmersoy'la Aslışah Alkoçlar uzun zamandır konuşmuyor. Hatta Burcu Esmersoy istemediği için Şeyma Subaşı, Aslışah'ı bekarlığa veda partisine davet edememişti. Ünlü güzellerin arası bu nedenle açılmıştı.