Beklenen ayrılık gerçekleşti 

Eda Erol, Alişan'la ayrıldığını açıkladı. Tek yalanlayan Esra Erol oldu. İddiaya göre, ayrılığın nedeni Eda'nın eski sevgilisinin ortaya çıkması... Alişan, nişanlısını Instagram hesabından bile sildi.  

Kasım ayında evlenmek için hazırlık yapan Eda Erol ve Alişan cephesinden gelen ayrılık haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Eda Erol önceki akşam sosyal medya hesabından 'Nişanlımla yollarımızı medeni iki insan gibi ayırdık' paylaşımında bulunmuştu. Ancak bu paylaşım kısa süre sonra Eda Erol’un kardeşi Bihter ve Esra Erol tarafından yalanlandı ve Eda'nın hesabının hacker'lar tarafından saldırıya uğradığı söylendi. Taraflar konuyla ilgili bir açıklama yapmazken Alişan Eda Erol'u sosyal medya hesabından sildi. Aileler ikiliyi barıştırmak için araya girdi. 

'EDA MUTSUZDU ÇÜNKÜ...' 

İddiaya göre; ayrılığın nedeni Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu'nun ortaya çıkması... Dedikoduya göre Ogan Şenyolcu, Eda'yla aralarını yapan kişilerin Esra Erol'la eşi olduğunu fakat sonrasında bir anda sevgilisini Alişan'la nişanlanırken gördüğünü sağda solda anlatmaya başlamış. TV yapımcısı olan Ogan Şenyolcu, “Sevgilimle irtibatım bir anda kesildi sonra onu Alişan'la fotoğraf çektirirken gördüm. Ama o fotoğraflarda Eda'nın hiç de mutlu olmadığını, ortada bir oyun olduğunu anladım. Siz bir de bizim fotoğraflarımıza bakın…” şeklinde cümleler kuruyormuş. Alişan'ın bu durumdan rahatsız olup Eda Erol'la tartıştığı hatta ayrıldığı iddia edilirken Erol Ailesi'nin ve Alişan cephesindeki sessizlik de iddiaları güçlendirdi.