• Bist 100
  104.861
 • Dolar
  5,4791
 • Euro
  6,2213
 • Altın
  229,9717
İstanbul
7 / 13
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
16 Nisan 2018 00:00 | Pazartesi

Aşka doymuyor

Özcan Deniz'le yaşadığı aşkla adını duyuran Afra Saraçoğlu oynadığı dizinin yönetmen yardımcısıyla yakınlaşıp onun kovulmasına neden olmuştu. Güzel oyuncu şimdi başka bir aşka yelken açtı. 

Ahmet DÖĞEN

'Fazilet Hanım ve Kızları' dizisinde Ece Çamıkaran karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu 2 yıl önce Özcan Deniz'in dizisinde rol almış, usta oyuncuyla aşk yaşayınca bir anda gündeme gelmişti. Bundan 20 gün önce de, ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ dizisinin yönetmen yardımcısı Eray Altay'la aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Yönetmen Gökçen Usta’nın kardeşiyle aşk yaşarken gönlünü dizinin başrolü Saraçoğlu’na kaptıran Eray Altay bu nedenle dizi ekibinden çıkarılmıştı.

BİRDEN SESSİZLİĞE GÖMÜLDÜ

Afra Saraçoğlu uğruna işinden olan sevgilisini terk edip yeni bir aşka yelken açtı. Önceki gece yeni sevgilisiyle Harbiye’de bir gece kulübünde eğlenen güzel oyuncu mekan çıkışı görüntülendi. Erkek arkadaşının çiçek aldığı sırada flaşların patlamasıyla ne yapacağını şaşıran güzel oyuncu elinde çiçek buketiyle poz vermek zorunda kaldı. Yanındaki kişinin sevgilisi olmadığını dile getiren Saraçoğlu, 'Kendisi çok yakın arkadaşım. Yemek yedik ve biraz eğlendik' dedi. Alınan çiçekler içinse “Arkadaşımın içinden geldi' şeklinde açıklama yaptı. 'Eray Altay'la aşk yaşadığınız için diziden kovulduğunuz yönünde haberler çıktı. Ne söyleyeceksiniz?' sorusu karşısında sessiz kalan oyuncu, gizemli arkadaşının özel aracıyla gözlerden kayboldu. 

Afra Saraçoğlu'yla yönetmen yardımcısı Eray Altay kısa süre öncesine kadar aşk yaşıyordu.