• Bist 100
  99.677
 • Dolar
  5,3445
 • Euro
  6,0784
 • Altın
  220,7878
İstanbul
7 / 11
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
06 Mayıs 2018 01:27 | Pazar

Alişan çaldı Buse oynadı

Bu akşam nikah masasına oturacak olan Alişan'la Buse Varol kına gecesinde coştu. Gecede 3 farklı kıyafet giyen Buse nişanlısının çaldığı davul eşliğinde göbek attı.

Ahmet DÖĞEN

Türkücü Alişan'la bu akşam nikah masasına oturacak olan oyuncu Buse Varol, önceki akşam kına gecesi düzenledi. Kına gecesine gelin ve damat tarafının yanı sıra Çağla Şikel, Amine Gülşe ve Buse Terim gibi isimler katıldı. Buse Varol’un kına gecesi yaptığı saatlerde Alişan da erkek arkadaşlarıyla Arnavutköy'de yemek yedi. Yemek sonrası orkadaşlarıyla birlikte kınayı basan Alişan, Kenan Doğulu’nun ‘Güzeller İçinden’ şarkısıyla salona giriş yaptı. Pintiliğiyle eleştirilen Alişan, davulcu kızlara 200 TL bahşiş vererek şov yaptı. Alişan ve Buse Varol, karşılıklı göbek attı sonra da halay çekti. Bir ara davulu eline alan Alişan çaldı, Buse oynadı.  Gecenin tüm masraflarını Buse Varol üstlenirken kına için 3 ayrı elbise hazırladı. Tarihi bir hamamda evlilik teklifi aldığını belirten Buse Varol, “Bu gece için 3 elbise hazırladım. Ailelerimiz burada. Alişan’ın ve benim ortak sanatçı arkadaşlarımız var Toplamda 160 kişiyiz” dedi. 

MASRAFLAR GELİNDEN
Geceyle ilgili tüm hazırlıkları Buse'nin üstlendiğini belirten Alişan, “Benim sürprizim Pazar günü. Organizasyon bende… Bir kere düğün yapıyorum. Masraf konuşmak doğru olmaz. Her şeyin en iyisi olsun istedim” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın nikah şahidi olacağını açıklayan Alişan, diğer nikah şahitlerinin ise yakın arkadaşları olacağını belirtti. Alişan, “Çağla Şikel nikah şahidi olmadığı için alınmasın” sözleri üzerine “Yok alınmaz. Birlikte sarıldık, ağladık” yanıtını verdi. Basın toplantısını katılan Alişan’ın küçük yeğeni ise “Buse ablayı çok güzel buluyorum” dedi.

Ece gelmedi, Çağla ağladı

Alişan’ın yakın dostu Çağla Şikel, kına gecesinde duygusal anlar yaşadı. 
Alişan’ı damatlık içinde gören Çağla Şikel gözyaşlarına hakim olamadı. Çiftin samimi dostları Ece Erken, kına gecesine katılmadı hatta o saatlerde hiçbir paylaşımda bulunmadı. Bu durum da “Acaba araları bozuldu mu?” sorularını akıllara getirdi. 
Ece Erken, kınaya neden gitmediğini dün sosyal medyada bir paylaşım yaparak açıkladı. 'Aramız çok iyi, sadece benim başka bir organizasyonda olmam gerekiyordu. Düğünde en eğlenen ben olacağım' dedi.