Açıkhava'da komik yolculuk 

Yılmaz Erdoğan, Harbiye Açıkhava'yı dolduran binlerce hayranını esprileriyle kahkahaya boğdu.  

Ahmet Döğen

Harbiye Açıkhava Tiyatrosu önceki akşam Yılmaz Erdoğan'ın “Münaşaka” gösterisinde kahkahalarla çınladı. Sahneden uzak kaldığı yıllarda hem kariyerinde hem de iç dünyasında gelişenleri, hayata dair güçlü tespitler sunarak anlatan Yılmaz Erdoğan bir yandan da kendisine dair merak edilen soruları yanıtlayarak, seyircileri oldukça komik ve hakiki bir yolculuğa çıkardı. Yepyeni şakalarıyla, binlerce seyirciyi kahkahalarla güldüren ve finalde dakikalarca ayakta alkışlanan Yılmaz Erdoğan’ı Ayşegül Aldinç, Ersin Korkut, Rodin Erdoğan, Berfin Erdoğan, İrem Derici, Gözde Türkpençe, Vildan Atasever ve Jessica May izledi. 

Kankasını izlemeye gitmedi 

Yıllarca Yılmaz Erdoğan'la aynı projelerde yer alan Demet Akbağ, usta oyuncunun gösterisini izlemeye gitmedi. Aynı akşam Nişantaşı'nda görüntülenen Akbağ,  Yılmaz Erdoğan ile ilgili sorular karşısında, “Yılmaz mı? Ben Yılmaz’a gitmiyorum. Zaten ablam rahatsızlandı onun için, tatilimi yarıda kesmek zorunda kaldım. Onu ziyaret edeceğim” diye söylendi.

Demet değil Hande Yener'im! 

Harbiye'de Yılmaz Erdoğan'ı izlemeye giden İrem Derici, etkinlik alanına girerken bir anda etrafını saran sokak çocuklarının, ''Sen Demet Akalın'sın tanıdım seni'' demesi üzerine şaşırdı. Tatlı bir sitemle, ''Yok Hande Yener'im ben evladım karıştırıyorsun'' diyen İrem sonra da cebinden 200 lira çıkartarak çocuklara verdi.