• Bist 100
  100.078
 • Dolar
  5,3078
 • Euro
  6,0352
 • Altın
  218,4935
İstanbul
6 / 11
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
01 Ocak 2018 00:00 | Pazartesi

2017 böyle geçti

2017 yılında birçok magazin olayı gündeme damgasını vurdu. Murat Başoğlu yılın skandalına imza atarken çok konuşulan aşkları arasında Adriana Lima ve Metin Hara ikilisi yerini aldı. Polemiklerde ise Seren Serengil, Hande Yener ve Gülben Ergen zirvedeydi.

YILIN SKANDALI

Murat Başoğlu 2017 yılında magazin gündemini günlerce meşgul eden büyük bir skandala imza attı. Bodrum’da tatilde olan Başoğlu, öz yeğeni Burcu Başoğlu’yla aşk yaşadığı ortaya çıktı. Tekne turunda yeğeniyle öpüştüğü görüntülerin çıkmasının ardından kayıplara karışan Başoğlu’na yurtdışına çıkma yasağı da geldi.

YILIN DÜĞÜNÜ

2017 yılı süresince birbirinden ünlü isimler bir bir evlendi. Kenan İmirzalıoğlu – Sinem Kobal, Caner Erkin – Şükran Ovalı, Fahriye Evcen – Burak Özçivit, Hande Soral – İsmail Demir gibi birçok isim dünyaevine girerken en çok konuşulan düğün Acun Ilıcalı – Şeyma Subaşı ikilisinin oldu.

YILIN İHANETİ 

Geride bıraktığımız senenin en çok konuşulan ihaneti ise Mustafa Ceceli oldu. Eşi Sinem Ceceli’yi sosyetenin bilinen ismi Selin İmer’le aldatan şarkıcı, kısa süre içinde boşanarak İmer’le nikah masasına oturdu. Diğer bir ihanet de Gülben Ergen’den geldi. Evli iş adamı Tolga Tuğles ile aşk yaşayan Ergen, iddialara göre eski eşi Erhan Çelik’le evli olduğu dönemde bu ilişkiye başladığı oldu. Diğer bir ihanet de Murat Boz’dan geldi. Aslı Enver ile sevgili olan Boz, Bahar Candan’la Eser Yenenler’in evinde günün ilk ışıklarına kadar eğlenmiş ve yakalanmıştı.

YILIN ANNESİ

İyisiyle kötüsüyle geride bıraktığımız 2017 yılında Gülşen, çocuğu Azur Benan’ı dünyaya getirdi. Ozan Çolakoğlu ile mutlu bir evliliği olan Gülşen, ilk kez annelik heyecanını yaşadı. 2017 yılında Ebru Yaşar, Hatice Şendil ve Ceyda Düvenci gibi birçok isim de 
çocuk sahibi oldu.

YILIN POLEMİĞİ

Yılın en çok konuşulan polemikleriyle Seren Serengil, Gülben Ergen ve Hande Yener arasında yaşandı. Gülben Ergen’in evli iş adamı Tolga Duğles ile aşk yaşamasını günlerce sunuculuk yaptığı programında konuşan Serengil, daha sonra da Hande Yener’e laf attı. Hande Yener’in telifmetrede ilk sırada olmasına inanamadığını söyleyen Serengil’e Yener'den yanıt gecikmedi. Yener Serengil’in üstsüz fotoğrafını paylaştı.

YILIN AŞKI

2017 senesinin en çok konuşulan aşkı ise Adriana Lima – Metin Hara oldu. Sürpriz bir aşka başlayan ikili, günlerce İstanbul Bodrum arasında gazetecileri peşlerinde dolaştırdı. Diğer bir aşk da Tuba Büyüküstün – Umut Evigen ikilisiniden geldi. Güzel oyuncu ünlü işletmeciyle sürpriz aşka yelken açtı.

HARUN KOLÇAK' KAYBETTİK

Yaşanan renkli hadiselerin yanı sıra 2017 yılında birçok sanatçımızı da kaybettik. Halit Akçatepe, İbrahim Erkal, Engin Cezzar gibi birçok ismin yanı sıra Harun Kolçak’ın vefatı da sanat camiasını yasa boğdu.