12 yıl sonra ilk sahne

Bir döneme damga vuran şarkıcı İzel sahnelere geri döndü.

Behzat Gerçeker şefliğinde Enbe Orkestrası'nın sahnesine konuk olan İzel ve Sinan Akçıl 'Kalbini Bana Verdiğin İçin Binlerce Teşekkürler Sevgilim' düetiyle misafirlerine duygusal anlar yaşattı. Müzik dünyasından uzak kaldığını söyleyen İzel, “Ben çok özledim, 12 sene oldu. Her zaman yanındayız, seni destekleriz diyenler oldu. Birisinin beni zorla çıkarması gerekiyordu, Sinan geldi ve beni zorla pijamalarım ile yatağımdan çıkardı. Yoksa ben birkaç sene daha yatacaktım” dedi.

KENDİSİNE 'RUH HASTASI' DEDİ 

Yeni albüm çıkarmaya hazırlanan Sinan Akçıl ve Enbe Orkestrası ile yaptığı düeti hakkında konuşan İzel, “Ben stüdyoyu ve şarkı söylemeyi özledim, benden mutlusu yok. Sinan bilir ruh hastasıyım, dönmüşken doğru dürüst dönmem gerekirdi. Yoksa dönmezdim” şeklinde konuştu.  

'OTILIA'YLA BARIŞTIK SAYILIR' 

TRT'de 22 Şubat'ta program yapmaya başlayacak olan Sinan Akçıl, “İlk konuklarımdan birisi Serdar Ortaç, ötekisi bilin bakalım kim?' dedi. Ayrıldığı sevgilisi Otilia'nın olacağı dedikodularını soran muhabirlere yanıt veren Akçıl, 'Evet diğer konuğum Otilia, barıştık sayılır' diyerek müjdeyi verdi.