• Bist 100
  103972
 • Dolar
  5,7702
 • Euro
  6,3548
 • Altın
  270,9070
İstanbul
12 / 20
0530 708 54 54
0530 708 54 54
22 Kasım 2017 Çarşamba 00:00:00 | Son Güncelleme: 21 Kasım 2017 Salı 21:28:04

VakıfBank’tan esnafa halden anlayan kredi

Esnafın acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için 36 aya varan vade ve uygun maliyet oranlarıyla 50 bin TL’ye kadar kredi imkânı sunan VakıfBank'ın “Halden Anlayan Kredi” kampanyası devam ediyor. 

Hazırladığı özel ürün ve hizmetlerleesnafaolan desteğini sürdüren VakıfBank,  “Esnafa Halden Anlayan Kredi” kampanyasıyla nakit ihtiyacı olan esnafa çözüm sunuyor.50 bin TL’ye kadar kredi kullanımına imkan veren kampanyada, uygun maliyetlerle 36 aya varan vadeler bulunuyor. VakıfBank’ın “Esnafa Halden Anlayan Kredi”si ayrıca, sabit, değişken ve taksit ertelemeli olmak üzere, üç farklı ödeme seçeneğiyle de esnafa rahat bir nefes aldırıyor.

BİRÇOK AVANTAJA SAHİP 

VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Ersin Özoğuz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, değişen piyasa koşulları nedeniyle esnafın ihtiyaçlarını yakından takip ettiklerini ve bu ihtiyaçların karşılanması noktasında da aktif rol oynadıklarının altını çizdi. Ersin Özoğuz, “Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan ve uzun yıllardır özel ilgi gösterdiğimiz esnaflarımıza yaygın şube ağımız, geniş ürün yelpazemiz ve 2100’ün üzerinde uzman satış temsilcimiz aracılığıyla nakdi ve gayri nakdi kredilerden, tahsilat ve ödeme hizmetlerine kadar birçok alanda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Esnafın finansmana erişimini kolaylaştırmak amacıyla hayata geçirdiğimiz “Esnafa Halden Anlayan Kredi” kampanyamız da özellikleri bakımından birçok avantaja sahip” dedi. 

KOLAY BAŞVURU 

Esnafın faaliyetleri esnasında ihtiyaç duyduğu finansal veya finansal olmayan diğer tüm bankacılık ürün ve hizmetlerini halihazırda sunduklarını belirten Özoğuz, “Önümüzdeki dönemde esnafımıza yönelik yeni ürün ve hizmetlerimiz olacak” şeklinde konuştu. En küçüğünden en büyüğüne kadar tüm esnaf, VakıfBank ürün ve hizmetlerine her an her yerden erişebiliyor. VakıfBank’tan destek almak isteyen esnaflar,www.vakifbank.com.tr ve www.vakifbankkobidost.com.tr siteleri üzerinden “Hemen Başvur” kanalıyla bankaya kolayca ulaşabiliyor.