• Bist 100
  105380
 • Dolar
  5,7449
 • Euro
  6,3531
 • Altın
  271,8860
İstanbul
12 / 19
0530 708 54 54
0530 708 54 54
07 Kasım 2019 Perşembe 17:22:00 | Son Güncelleme: 10 Kasım 2019 Pazar 17:40:30

Masterchef Suna'nın restoranı nerede? Masterchef Suna Aydın kimdir?

Masterchef'in başarılı yarışmacılarından biri olan Suna'nın restoranı merak ediliyor. Masterchef Suna'nın restoranı nerede? Masterchef Suna Aydın kimdir? sorularının yanıtı merak ediliyor. Masterchef Suna, yarışmanın iddialı isimleri arasında yer alıyor. İyi bir başarı istatistiğine sahip Masterchef Suna, hem takım arkadaşları hem de izleyiciler tarafından seviliyor. Masterchef Suna'nın sevenleri, Suna'nın restoranının nerede olduğunu öğrenmek istiyor. Masterchef Suna ve Suna'nın restoranı hakkında merak edilenler haberimiz içerisinde yer alıyor.

Masterchef Suna, izleyiciler tarafından merakla araştırılan yarışmacılar arasında yer alıyor. İzleyiciler arama motorlarında Masterchef Suna'nın restoranı nerede? Masterchef Suna Aydın kimdir? sorularının yanıtını araştırıyor. Masterchef Suna'nın sevenleri arasında Suna'nın restorana gitmek isteyenler bulunuyor ve restoranın nerede olduğunu öğrenmek istiyorlar. Masterchef Suna hakkında merak edilenler haberimiz içerisinde yer alıyor. Masterchef Suna hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor.

MASTERCHEF SUNA'NIN RESTORANI NEREDE?

Masterchef Suna'nın Restoranı, İstanbul Sarıyerde bulunmaktadır. Masterchef Suna'nın Restoranı Emirgan Korusunun arka tarafında Reşitpaşada yer alıyor. İsmi ise Sual Restaurant olan mekanda Yeni nesil Türk Mutfağı ve Kahvaltısı menüleri yer alıyor.

MASTERCHEF SUNA'NIN RESTORANININ ADRESİ

Reşitpaşa Mahallesi Doğanevler Caddesi No :59/1 Sarıyer/İstanbul

 
MASTERCHEF SUNA KİMDİR?

Suna Aydın, 10 Ekim 1986 İskenderun doğumludur. 10 yaşında Batın adında 1 oğlu var. Mutfak sanatlari akademisinde profesyonel aşçılık ve pastacılık okudu. Okulu iyi bir dereceyle tamamladıktan sonra sektore atıldı ve en iyi işletmecilerde çalışma fırsatı buldu. Mesleği iyi öğrenmek ve pekiştirmek adına kebapçı, balıkçı, Türk mutfağı, dünya mutfağı 

gibi çeşitli restoranlarda head chef , koordinatorluk, yada danışmanlık yaptı. Kendine ait modern Türk ve Anadolu mutfağı konseptli bir restoranı var. Aynı zamanda ailesine ait işletmelerinde menü danışmanlıklarını halen yapmaktadır.