İzoly'nin lansmanı yapıldı

Yaklaşık 2 senedir Türkiye pazarında İzoly geçen gece görkemli bir lansman töreni ile 2017 yılında piyasaya sürdüğü ürünlerinin tanıtımını yaptı.Geceye sosyete ve magazin dünyasından isimler katıldı.

Asted Teknoloji marka yetkilisi İzoly bilgisayar hakkında lansman gecesine katılan misafirler ve basın mensuplarına İzoly markası hakkında bilgi verdi.Hiç kuşkusuz 20. Yüzyılın hayatımızın rutinini değiştiren ve pek çok alanda kolaylık sağlayan en büyük icatları arasında bilgisayarlar gelmektedir.

Bilgisayar bizim için bu denli önemliyken aslında işin üreticilerinden aynı önemde bahsetmiyoruz. Bilgisayarların bugün neredeyse insan zekası ile yarışır boyutta gelişmesinin altında bu üretici firmaların başarısı yatmaktadır.
İşin içine girerek yaptığınız basit bir araştırmada, bu işi ciddiyetle yapan ve bilgisayarın hemen her parçasının üretimini sağlayan yerli ve yabancı firmalar olduğu görebilirsiniz.
İşte bu firmalardan biri olan İzoly, Türkiye’de yerel pazarda aktif bir rol oynayarak bilgisayarın iç donanımı anlamında aklınıza gelebilecek pek çok ürünün yerli üretim ve dağıtımını sağlamaktadır.