Faizsiz kampanya

Beyoğlu’nun cazibeli projesi Piyalepaşa İstanbul’da sıfır faizli kampanya sürüyor. 31 Mart’a kadar 120 aya kadar uzanan vadelerle kampanyadan yararlanılabiliyor.  

YUSUF ÇAĞLAR

PİYALEPAŞA İSTANBUL’DA  SON FIRSAT

Türkiye’nin en köklü markalarından Polat, özel sektör tarafından hayata geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul’da 2018'in ilk kampanyasının startını vermişti. Fırsatta sona yaklaşıldı. İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nun yaşayan yatırımı Piyalepaşa İstanbul’dan ev almak isteyenler, bu hayallerine 31 Mart’a kadar geçerli olacak yüzde 35 peşin kalan 48 ay yüzde 0, 60 ay yüzde 0.20, 72 ay yüzde 0.35, 84 ay yüzde 0.45, 96 ay yüzde 0.50, 108 ay yüzde 0.57 ve 120 ay yüzde 0.60 faizli cazip ödeme seçenekleriyle ulaşabilecek.   

BEYOĞLU’NUN RUHUNU YANSITIYOR   

1+0’dan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 760 konut ve 190 rezidansın yanı sıra ofis, otel ve Alışveriş Sokağı’nın (AVS) yer aldığı Piyalepaşa İstanbul’un ilk etabı haziran ayında sakinleriyle buluşuyor. Ulaşım açısından merkezi bir konumda bulunan Piyalepaşa İstanbul, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin cazibe merkezlerine sadece birkaç dakika mesafede yer alıyor. İçinde ulaşım imkânı da bulunan proje, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kâğıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın konumuyla da ön plana çıkıyor.   

Piyalepaşa İstanbul’da ilk etap teslimler Haziran ayında başlıyor. 

120 MAĞAZALI ALIŞVERİŞ SOKAĞI   

Mimarisi ve konseptiyle Nişantaşı ve Beyoğlu’nu anımsatan, 550 metre uzunluğunda, 17 metre genişliğindeki 2 katlı Alışveriş Sokağı’nda (AVS) mağazaların yanı sıra 9 salonlu sinema kompleksi, zengin fastfood noktaları ile farklı damaklara hitap eden seçkin restoran ve kafeler bulunuyor. 3 bin 900 araçlık 4 katlı otopark alanı bulunan Piyalepaşa İstanbul’da daire sahipleri ve ziyaretçiler arabalarını rahatlıkla park edip, dolaşabilecekler.