Toleranslı aşk

Hadise 'Sıfır Tolerans' şarkısının klibinde oynattığı Fransız manken Aurelien Muller'le aşk yaşıyor. Üstelik şarkıcı, sevgilisini hiç zaman kaybetmeden kardeşleriyle tanıştırarak niyetinin ciddi olduğunu belli etti.  

02 Aralık 2017 00:00 | Cumartesi - Güncelleme: 01 Aralık 2017 22:53 | Cuma

Ahmet DÖĞEN 

Şarkıcı Hadise Sıfır Tolarens klibi için Fransız manken Aurelien Muller'le kamera karşısına geçmiş,  klipte rol gereği de olsa 7 yıl sonra bir ilki gerçekleştirip onunla el ele poz vermişti. Bu pozdan sonra Hadise’nin, klipte sevgilisini oynayan Aurelien Muller'le New York’ta baş başa tatil yaptığı iddia edilmişti. Fakat Hadise bu iddialar karşısında bir süre sessiz kalmıştı. İddianın doğruluğu önceki akşam ortaya çıktı. Ünlü popçu, önceki akşam İstinye'de Muller'le çıktığı akşam yemeğinde görüntülendi. Çiçeği burnunda aşıklara Hadise'nin kardeşi Derya ve ablası Hülya Açıkgöz de eşlik etti.

AĞZI KULAKLARINDAYDI

Sevgilisiyle kardeşlerini tanıştırmanın mutluluğunu yaşayan Hadise, yemek sonrası dikkat çekmemek için mekanı kardeşi Derya Açıkgöz'le terk etti. Onların hemen ardından sevgilisi Aurelien Muller ve ablası Hülya Açıkgöz kapıda göründü. Abla Hülya Açıkgöz, aşk haberlerinin sorulması üzerine “Şu an tanışma aşamasındalar. Hadise mutlu olacaksa neden olmasın” diyerek ikilinin birlikteliğini doğruladı. 

Çalıntı iddiasına yanıt 

Mekan çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hadise klibin çalıntı olduğu yönünde çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı. Hadise “Çalıntı sözlerini çok önemsemiyorum o klibi izleyip aaa bunun bu sahnesini çalalım demedik. Bazı sahnelerde benzerlik olabilir ama ayrılık konusunda kaç farklı sahne çekebilirsiniz ki” dedi. 

Sinan Akçıl'la aşk yaşadığına pişman 

Geçtiğimiz günlerde Hülya Açıkgöz, Sinan Akçıl'la birlikte olan Otilia’yı sosyal medyadan uyararak, “Otilia kız aklını kullan. Benden abla tavsiyesi kızzzz” yazdı. Bu mesaj sosyal medyada çok konuşuldu.  Hadise’ye ablasının yazdığı bu mesaj hatırlatılınca kahkaha atarak “Ablam hep haklı çıkar keşke onu vakti zamanında dinleseydim” diyerek Sinan Akçıl’la yaşadığı ilişkiden pişman olduğunu ima etti.