Polemiğe tövbe etti 

Şarkılarından çok yaşadığı polemiklerle gündeme gelen Demet Akalın'dan tarihi karar: 2018 yılında kimseyle polemik yaşamayacak...  

02 Ocak 2018 00:00 | Salı - Güncelleme: 01 Ocak 2018 22:06 | Pazartesi

AHMET DÖĞEN 

Ünlü popçu Demet Akalın yılbaşı gecesi İstanbul Kalamış'ta bir otelde sahne aldı. Eşi Okan Kurt'un da DJ'lik yaptığı gecede yine şarkılarından çok açıklamalarıyla dikkat çeken Demet Akalın Hande Yener'in kendisi hakkındaki açıklamaları sorulunca “Yeni yıla girerken çirkinliklere gerek yok. Tartışma ve polemiklere girmek istemiyorum. İşime gücüme bakacağım. Yeni yılda polemiklerin içinde yer almayacağım. Yetişirse yaza albümümü çıkaracağım inşallah. Ayla Çelik, Cansu Kurtçu, Fettah Can gibi isimlerden çok güzel şarkılar aldım” dedi.

GEÇMİŞİ HATIRLAMAK İSTEMİYOR 

Kendisine 3 farklı yayınevinden kitap yazması için teklif geldiğini söyleyen Akalın, “Yayın evleri bana hayatımı yazmam için ciddi tekliflerde bulundu. Önümüzdeki yaz günlerimi bile konserle doldurdum. Allahım'a şükür çok çalışıyorum ve vaktim yok” yanıtını verdi. “Şimdi olmazsa ileride yazmayı düşünür müsünüz?” şeklindeki soru üzerine, “Ben Okan'dan öncesini hatırlamak istemediğim için yazmam” dedi. 

KENDİNİ FİLE BENZETTİ 

Konser öncesi kameralara poz veren Demet Akalın, “Vallahi benim kulağım ağrımaya başladı. Kortizon iğneleri yedim. Fil gibiyim. Yoksa çok zayıfımdır” diyerek herkesi güldürdü.