Platonik Seda

Sevgilisi Murat Karabova'dan yine ayrılan Seda Sayan kancayı yakışıklı bir şarkıcıya taktı fakat kim olduğunu açıklamadı. Kadırgalı'nın arkadaşı Demet Akalın, 'Aşk yaşamaları mümkün değil ama Seda aşık' dedi. 

03 Aralık 2017 00:00 | Pazar - Güncelleme: 02 Aralık 2017 22:44 | Cumartesi

Ahmet DÖĞEN

Yedi kez evlenen Seda Sayan, galerici Murat Karabova'yla yaz aylarında aşk yaşamaya başlamıştı.   İddiaya göre; Murat Karabova’nın eski eşi Aslı Sarıpınar'la görüşmesi Seda Sayan'ı kızdırmış ve ikili yollarını ayırmıştı. Geçen hafta barışan çift birlikte Ebru Gündeş'i izlemeye giderek aşklarını bir kez daha ilan etmişti.

'YEMEKTE NE BOMBALAR PATLATTI...'

Fakat barış kısa sürdü. Yine ayrılma kararı alan çiftten Seda Sayan bir atak yaparak kankası Demet Akalın'a 'Seda ünlü bir şarkıcıya aşık' şeklinde açıklama yaptırdı.  Önceki gece Sahne İstanbul'a girerken görüntülenen Demet Akalın Seda Sayan'la bir önceki gün buluştuklarını söyleyerek 'bomba dedikodular var' dedi. Ünlü popçu, “Seda abla ne bombalar patlattı. Birini beğeniyormuş ama mümkün değil beraber olması. Herkesin tanıdığı bir şarkıcı, daha da bir şey söylemem” dedi. Bu açıklaması Seda Sayan'ın Murat Karabova'ya nispet yapmak için böyle bir açıklama yaptırtmış olabileceğini akıllara getirirken, aynı zamanda bahsi geçen şarkıcının kim olduğu da merak konusu oldu. 

'O kadına cevap vermem' 

Popçu Hande Yener, Demet Akalın'ın konserinde yaşanan çanta olayıyla ilgili, “Bir insanın konserinde çanta konuşulması çok üzücü bir şey” demişti. Hande Yener'in konuşmaları hatırlatılınca sinirlenen Demet Akalın, “O kadın hakkında ne zaman konuştum, ne zaman o kadına cevap verdim” dedi.