Çapkınlık misillemesi

Alper Potuk'un çapkınlık gecesine eski aşkı Tuvana Türkay da yeni bir aşkla karşılık verdi. Güzel oyuncu basketbolcu Kerem Tunçeri'yle yakalandı. 

30 Aralık 2017 00:04 | Cumartesi - Güncelleme: 30 Aralık 2017 00:08 | Cumartesi

Ahmet DÖĞEN 

Fenerbahçeli Alper Potuk'la bir yıllık ilişkisini kısa süre önce noktalayan Tuvana Türkay, önceki akşam sürpriz bir isimle yakalandı. Fenerbahçeli futbolcunun sosyal medyada, “Tuvana Türkay Hanım ile yaptığımız değerlendirme sonrası ilişkimizi saygı çerçevesinde noktaladık” şeklindeki açıklamasının altından ihanet iddiası çıkmıştı. Ayrılık sonrası önceki gece esmer bir güzelle eğlenen Alper Potuk'a, Tuvana Türkay'dan misilleme geldi. Başarılı oyuncu Kuruçeşme'de bir mekanda, basketbolcu Kerem Tunçeri'yle yemek yedi. Mekanın üst katını kendileri için kapatan ikili çıkışta açıklama yaptı. Tunçeri, '2017 yılının son aşkına siz imza attınız' sözleri karşısında “Arkadaşlar öyle bir şey yok, aramızda bir durum söz konusu değil. Kendisi sadece arkadaşım olur” dedi.

'KURUNTU YAPMAYIN' 

Bir süre sonra ablasıyla mekandan çıkan Tuvana Türkay, “Arkadaşlar hemen kuruntu yaptınız. Biz aynı sektörün insanlarıyız, birbirimizi tanımamız normal. Size yalan söyleyeceğim bir durum yok” dedi. Alper Potuk'la aşk yaşadığını ilk başta inkar eden oyuncu, “Evet o zaman çok abartıldığı için yalan söyledim, sonra ne mutlu el ele karşınıza çıktık” dedi. Güzel oyuncunun 'aynı sektördeyiz' ifadesi duyanları güldürdü. 

Bay teselli

Çapkınlıklarıyla tanınan Kerem Tunçeri daha önce Aslışah Alkoçlar'ın Hakan Sabancı'dan ayrılmasını fırsat bilerek aşk yaşamıştı. Tuvana'nın da sevgilisinden yeni ayrılmış bir kadın olması, Kerem Tunçeri için 'Bay teselli' yakıştırması yapılmasına neden oldu. 

Tuvana Türkay'la Alper Potuk son olarak bir ay önce böyle görüntülenmişti. İlişkiyi güzel oyuncunun kıskançlık krizlerinin bitirdiği iddia edilmişti.